Contact

Kantoor

T 0172 - 429230 (bereikbaar gedurende kantooruren) 
E info@theatercastellum.nl 

Kaartverkoop

T 0172 - 429292 (bereikbaar di t/m za: 12.00 - 14.00 uur) 
E kaartverkoop@theatercastellum.nl (bereikbaar gedurende kantooruren)

Directie

Marcel 't Sas
T 0172 - 429230 (bereikbaar gedurende kantooruren)
E directie@theatercastellum.nl 

Verhuur

Noor Swets
T 0172 - 429281 (ma t/m do bereikbaar gedurende kantooruren) 
E verhuur@theatercastellum.nl 

Horeca

Sanne Jacobs
T 0172 - 429260 (bereikbaar gedurende kantooruren) 
E sjacobs@theatercastellum.nl

Marketing

Anya Tuit
T 0172 - 429273 (bereikbaar gedurende kantooruren)
E publiciteit@theatercastellum.nl 

Programmering

Marcel 't Sas
E programmering@theatercastellum.nl 

Techniek

Expeditie: Julianastraat 92 - 2405 CJ Alphen aan den Rijn
Artiesten: Julianastraat 90 - 2405 CJ Alphen aan den Rijn
Sander Visser
T 0172 - 429221
E techniek@theatercastellum.nl 
Tekeningen en technische informatie Technische informatie

 

Overige informatie

Calamiteitnummer: 0172 - 429299 
KvK: 28102910
BTW: NL813698601B01

 

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer

Vanuit de stations Utrecht, Gouda en Leiden is Alphen aan den Rijn goed per trein bereikbaar. Kijk voor de actuele dienstregeling op ns.nl of 9292.nl. Vanaf het station Alphen aan den Rijn is het ongeveer 9 minuten lopen naar Castellum. 

Parkeren

Parkeergarage Castellum bevindt zich onder het stadhuis (voer voor routebeschrijving Raoul Wallenbergplein, 2405 CZ Alphen aan den Rijn in). Rij door tot achterin parkeergarage en neem uitgang Julianastraat / Rijnplein. Deze uitgang is tegenover Theater en Bioscoop Castellum.

Met een geldige parkeerkaart is het mogelijk ook na sluitingstijd de parkeergarage te verlaten. Op zondag is de parkeergarage gratis. De meest actuele parkeerinformatie en de openingstijden zijn te vinden op de website van Parkeergarage Castellum

Bewaakte fietsenstalling

Het is mogelijk om gebruik te maken van de gratis ondergrondse, bewaakte fietsenstalling Castellum. De ingang bevindt zich aan het Fossapad en de uitgang is tussen de McDonalds en de H&M. Check voor meer informatie en de actuele openingstijden de website van Rijnvicus

Gegevens

Adres:

Rijnplein 1-3
2405 DB Alphen aan den Rijn

Theater Castellum

Rijnplein 1-3
2405 DB Alphen aan den Rijn