Modderkruipers (try-out)

Yentl en de Boer

Yentl en de Boer en hun muzikanten zijn terug met een nieuw muzikaal, fantasierijk programma vol grappige en ontroerende liedjes.

Cabaret

Modderkruipers. Vissen die zich, bij het eerste teken van gevaar, diep in de modder verstoppen. Wordt er gevochten? Weg is de modderkruiper. Ingewikkelde gesprekken? ‘Duiken’ zegt de vette aal. Er wordt gevraagd naar politieke overtuigingen? ‘Blup blup’ klinken de zuurstofbelletjes al door de dikke derrie. 

Na hun tweede Annie M.G. Schmidtprijs te hebben gewonnen zijn Yentl en de Boer en hun muzikanten terug met een nieuwe muzikale voorstelling, vol grappige en ontroerende liedjes. Over heldenmoed en vluchtdrang. Het comfort van de warme blubber, terwijl de grimmige wereld juist om helden roept. 

Beluister HIER het gesprek dat Christine de Boer onlangs had met Studio Alphen!


Tickets

Geen voorstellingen gevonden.

INFO

Tickets

Geen voorstellingen gevonden.

INFO